♥ Seviyorum Derken Kalbim Titriyor Yanında herşey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

♥ Biricik Sevgilim Seninle Başlaya Sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni.

♥ ben Seninle Sevmeyi öğrendim Sevgilim, Sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum yeni vardım farkına Seviyorum seni Unutma Bunuda 🙂

♥ Ben Senin Sadece Güzel Günlerinde Yanında Değilim Kötü Günündede Yanındayım Sevgilim Seni Değişmem Hiçbirşeye unutma Sevgilim.

♥ Ben Aşkı Sana ihaneti Kara Toprağa Yazdım Sevgilim Ben Aşkım Sensin ihanetim Kara Toprağa hediyemdir.


♥ Bir günümü Sensiz Geçirmek Çok Ağır geliyor inan bana sevgilim seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim 🙁

♥ Güzeliğinle Başlayan Hayatım Ellerinde Son Bulsun Sevgilim Seni Çok Seviyorum.

♥ Sevmek Seninle Güzel Sevilmek Güzel Sözlerinle Güzel Sen bana O Güzel Tebessumunle Bak herzaman Bende Yaşamak için Savaşayım Bu Zalim Hayatta Sevgilim.

♥ Kavgalar Sevgiyi, Sevgiler Kavgayi getirir çogu zaman hayatımıza ben kavgalarımda Sevdim Seni Severken kavga Etmeyi Sevdim Seninle Sevgilim Kırgın Değilim Sana Meleğim.

♥ Küçük Bir Su Damlası Kadar Narin Ve Güzelsin Sevgilim..

♥ Yarınların Ufkundayım Kalbimle, Seni bekliyorum Sıcacık Sevgimle Seni özlüyorum haydi gel benimle sevgilim yarınlarımıza yelken açalım.

♥ Sen Büyük Bir okyanusun içinde Gizemli Ve bir Okadarda Etkileyici Bir Adasın Sevgilim Seninle Yaşadığım için Mutluyum Sevgilim.

♥ ucsuz bucaksız bir şehrin içindeyim bebeğim hadi güzelliğinle kalbinin sıcaklıgıyla bu şehri güzelleştir bu şehir sensiz çekilmez sevgilim.

♥ Ben Seni iLk Gördüğüm gibi Değil Hep Hayal Ettiğim Gibi Sevdim Sevgilim.

♥ Hayatımın Bütün Zamanı Senin Sevgilim Senin için Zamanı Çıkarırım hayatımdan Sevgilim 🙂

♥ Yarınlarımın Sıcak Sabahı, Sıcak Sabahlarımın Yarınlarısın Sevgilim..

♥ Sen Okulda Dersimin Ortasında hayal Kurduğum Sevgilimsin Sen her tenefus Zili Çaldığında Seni Görmek için Beklediğim Çıkışlarımsın ve Sen Defterlerime Adını Doldurduğum Biricik Sevgilimsin Çünki Sen Benimsin..

♥ Elimde Olsa Dünyanın En Yüksek Zirvesine Çıkıp Dünyanın EN Büyük Aşkını Yani Aşkımızı Haykırıcam Sevgilim.

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 7.6/10 (124 votes cast)
Sevgiliye Sözler, 7.6 out of 10 based on 124 ratings