Yokluğunun tarifi kaç kelimeye sığar, Hangi duygular yüreğime yara bandı olur şimdi, Hem yaramsın, hem yarabandımsın, Kanar durursun yoksun akşamlarda, Geceye sararım sesinin rengini, Deniz yüreğinle gelirsin her gece düşüme, Düşüme düştün yine cemrem oldun… ahhh be deniz yüreklim koca çınarım sen şimdi neredesin..

Ilık bir rüzgâr esti buradan,nerden geldiğini bilemedim, Nereye gidiyorsun dedim, özlenen her şeye dedi, benimde aklıma sen geldin, çünkü buralarda özlendin..

BIRAZ BURUK BIR DUYGU YUKLENIRSE YUREGINE, GOZLERIN ZAMAN ZAMAN TAKILIRSA UZAKLARA, KULAKLARIN ZAMANSIZ DELI GIBI CINLARSA, BILKI BIRYERLERDE OZLENMISSINDIR.

DUDAKLARIMDAN DUSURMEDIGIM BIR SIGARA GIBISIN.USTELIK,OYLE BIR ILLETSIN KI BIR SARA GIBI HER DAIM UYKULARIMDA BENI NOBET NOBET YOKLARSIN…OYLE USLANMAZ OYLE UTANMAZ NOBETLERINE ALISAMADIM.HER ACIYI TASIDIM DA YUREGIMDE BIR SENSIZLIGI TASIYAMADIM…

Telefondaki sessiz nefesine, sıcacık gülümsemene, karşımda otururken beni süzmelerine hasret kaldım. İnanki varlığına, arkadaşlığına, dostluğuna muhtacım. Seni İnanılmaz Özledim.

Benim için hiçbir zaman herhangibirisi olmadın sen ve yaşadığımız o eşsiz günlerin hatıralarını hiç yok etmedim ben, Seni sevmekten vazgeçmedim hiç bir anımda, Bunları bilmeni isterdim..

YORGUNUM OZLEMEKTEN HAYALINI AGLARIM GOZLERIMDE YASLAR SELI BIR SENI UNUTMADIM YILLARDIR BIRDE BEN AGLARKEN GITTIGINI DAYANAMAM INAN DAYANAMAM BUNA UNUTAMAM BIR AN DOKUNAMAM SANA HARCANIRIM UGRUNA ALDIRMADAN ZAMANA DIYEMEM DILIM VARMAZ DIYEMEM ELVEDA…

Umutsuzluga kapildigin zaman gökyüzüne bak, Mutlaka seni karsilayacak bir Ay, Deli bir yagmur yada parlak bir Yildiz vardir…

YAGMURLARDAN SONRA BUGULU CAMLARA TİTREYEN ELLERİMLE YALNIZLIGIMI YAZDIM GECELERDE YALNIZLIGIMA GÜNDÜZLERDE KARANLIGIMA SİİRLERDE MISRALARA SENİ İSTEDİGİMİ YAZDIM SENSİZ GECEN HERGÜN YALNIZ YURUDUGUM YERLERE ELIMDEKI SIGARA ILE VEFASIZLIGINI YAZDIM YALNIZLIGA TERK EDILDIGIM KISILIGIMI UNUTTUGUM YUZUMU GOREMEDIM AYNALARA SENİ SEVDİGİMİ YAZDIM YAS TOPRAGA ISLAK CADDELERE GOK YUZUNDEN DUSEN YAGMUR DAMLALARI ILI BIRGUN DONECEGINI YAZDIM sadık ugur

Bir deliydi gözlerin, sözlerin, gülüşlerin, yakardı her yeri saçların,Ben öylece bakardım, ardından ağlardım, hayallerimde yanardım bembeyaz düşlerimde..

Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim, özlenen heryere dedi aklima sen geldin cünki özlenen sendin. birtanem Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Sevinç Dolu Gözlerim, Sevgi Dolu kalbim ve Huzur Dolu geleceğim Senin Sayende Aşkım Sensizlik bir işkence olur hayatımda Sensiz Olmak benim sonum olur sensiz dünyada sevgilim.

BURUK HASRET DOLU GECELERİ ÖLDÜRECEĞİM BİRGÜN BU AYRILIK ŞARKILARINI KURŞUNA DİZECEĞİM VE SENİ BENDEN AYIRDIĞI İÇİN KADERİMİ MAHKEMEYE VERECEĞİM.

AKSAMIN MATEM RENGINE BURUNDUGU SAATTE GOKYUZUNDEKI KANDILLER TEK,TEK YANMAYA BASLADIGINDA ICIMDE SESSIZ BIR CIGLIK…OZLEMEYI OZLEDIM.OZLEMEYE DEGER NE KALDIYSA…

Yâr Sen Benim Sevaplarımsın, Yâr Sen benim Yaşarken Ettiğim Dualarımsın, öLüme Gitsede bedenim her Adım Attığımda Karanlığa Yine Senin Adınla Atacak kalbim Bunu Unutma. Özledim seni..

Uzaktanda olsa görseydim seni Bir kez olsun duysaydım sesini Seninle yaşasaydım en güzel sevgiyi Mutlu olurdum işte o zaman

yine sıçrayarak uyandım uykumdan, ağlayasıya özlemiştim seni, bir özlemki birikmişti gözkapaklarımda, dokunsalar ağlayacaktım inan, neye yarar gökyüzünde güneş, Sen yokken yanımda.

Bulutlara Yukledim Hasretimi, Ruzgarlarla Yolladim Sevgimi, Yagmurlar Yagdirdim Gozyaslarimla Kucuk Melekler Gonderdim Seni Opmeye! Sevgililer Gunun Kutlu Olsun!

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 7.8/10 (135 votes cast)
Özlem Mesajları, 7.8 out of 10 based on 135 ratings