Kız Tavlama Nasıl Olur?
1-İlk olarak kızların zor ama ulaşılmaz olmayan alamet-i harikalar olduğuna inanacaksın.
2-Karşı cinsin takıldığı mekanları keşfedecek ve bu ortamlara kayacaksın.Yani bir çeşit etüt çalışması yapacaksın.
3-Biriyle tanışırken her şey ilk cümleyi kurana kadardır.Bunun için ortak bir mevzu tesbit edeceksin.Mesela,ikinizde aynı tiyatronun gişesinde bilet sırasındaysanız.”Pardon rahatsız ediyorum ama bu oyunun konusunu biliyor musunuz acaba?”veya”Oyunun nekadar süreceğini biliyor musunuz?” diyerek bir diyalog yaratacaksın.Artık zaten bir şekilde tanışmış olduğun için utanılacak,sıkılacak bir şey kalmamış olacak.Akabinde daha özel sorulara ve derin muhabbetlere yelken acabilirsin.

4-Kızın bakışları iyi takip edilmeli.Sana karşı bir beğenisi varsa elbet sana karşı ufacık bir bakışı kendini çok rahat eleverecektir.Fakat pas vermiyorsa üstelemenin anlamı yok.

5-Kendine, rağbet gören bir erkek imajı çizeceksin.(Burası senin kişisel yeteneğine kalıyor)
6-Genellikle sanılanın aksine fazla duygusallık göstermeyeceksin.Kızlar vıcık vıcık duygusallıktan hoşlanmazlar,ilk aşamada mantıklı duygusallık gayet yeterlidir.Çıkmaya başladıktan sonra istediğin kadar duygusallık gösterebilirsin.
7-Karşındaki kıza, kendisini hiç olmadığı kadar değerli hisettirmelisin.Senin yanında kendini önemli hissetmeli.
8-Espiri ve şirinlik herzaman gerekli fakat bu hiçbir zaman kendini gülünç düşürecek seviyede olmamalı.O, çok ince dengeyi iyi sağlamalısın.
9-Kızı etkilediğin gibi arkadaşlarını da etkilemelisin.Zira kızlar,arkadaşlarının düşünceleri ve sözlerinden, biz erkelere göre ,çok daha fazla etkilenirler.
10-Kızın fikir ve düşüncelerine herzaman katılılacaksın fakat ufak eleştiriler yapmaktan da çekinmeyeceksin aksi halde seni karaktersiz biri olarak görebilir.
11-“Güzeliğin on para etmez bendeki bu sevda olmasa” mısralarını her daim aklında tutacaksın,bu sana muhtaç olduğun kudreti verecektir.
SEVGİLERLE…

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 8.0/10 (724 votes cast)
Kız Tavlama Yolları - 2, 8.0 out of 10 based on 724 ratings