Sevgiliye güzel sözler söylemenin en kolay yolu!

‘Özel Günler’ Kategorisi


Özlem Mesajları

4 Nis 2011 Yazar: admin | Kategori: Özel Günler

Yokluğunun tarifi kaç kelimeye sığar, Hangi duygular yüreğime yara bandı olur şimdi, Hem yaramsın, hem yarabandımsın, Kanar durursun yoksun akşamlarda, Geceye sararım sesinin rengini, Deniz yüreğinle gelirsin her gece düşüme, Düşüme düştün yine cemrem oldun… ahhh be deniz yüreklim koca çınarım sen şimdi neredesin..

Ilık bir rüzgâr esti buradan,nerden geldiğini bilemedim, Nereye gidiyorsun dedim, özlenen her şeye dedi, benimde aklıma sen geldin, çünkü buralarda özlendin..

BIRAZ BURUK BIR DUYGU YUKLENIRSE YUREGINE, GOZLERIN ZAMAN ZAMAN TAKILIRSA UZAKLARA, KULAKLARIN ZAMANSIZ DELI GIBI CINLARSA, BILKI BIRYERLERDE OZLENMISSINDIR.

DUDAKLARIMDAN DUSURMEDIGIM BIR SIGARA GIBISIN.USTELIK,OYLE BIR ILLETSIN KI BIR SARA GIBI HER DAIM UYKULARIMDA BENI NOBET NOBET YOKLARSIN…OYLE USLANMAZ OYLE UTANMAZ NOBETLERINE ALISAMADIM.HER ACIYI TASIDIM DA YUREGIMDE BIR SENSIZLIGI TASIYAMADIM…

Telefondaki sessiz nefesine, sıcacık gülümsemene, karşımda otururken beni süzmelerine hasret kaldım. İnanki varlığına, arkadaşlığına, dostluğuna muhtacım. Seni İnanılmaz Özledim.
(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 7.8/10 (135 votes cast)

Anneler Günü Mesajları

7 Eki 2008 Yazar: admin | Kategori: Özel Günler

* Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.
 
* Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.
 
* Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem.
 
* Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.
 
* Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.
 
(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 8.0/10 (8 votes cast)

Öğretmenler Günü Mesajları

4 Eki 2008 Yazar: admin | Kategori: Özel Günler

* Ögretmen, Dogan Gunese Benzer. Etrafini Aydinlatarak Karanliklara Meydan Okur..
 
* Bir Ulusun Cagdas Ulkeler Duzeyine Erisebilmesi; Egitim Ve Ogretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yontemlerle Yurutulmesi Ile Ancak Mumkun Olabilir. ögretmenler Gunun Kutlu Olsun
 
* Dunyanin En Degerli Varliklari Olan Siz Ogretmenler! Bugun, Turk Ogretmeninin Seref Gunudur. Ona Olan Saygiyi Yenileme, Onun Yuceligini Anma Gunudur. Boyle Anlamli Bir Gunde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz
 
* çocuklarimizin Yetismesinde Buyuk Rol Oynayan, Her Turlu Fedakârligi Gosteren Sizlere Cok Borcluyuz. Oğretmenler Gununuz Kutlu Olsun
 
* Siz Ogretmenler sevgi Elcilerisiniz. Sinifta Yasama Sevinci, Toplumda Huzur, Ulkede Baris, Meslektaslari Arasinda Demokratligin Simgesisiniz.
 

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 8.3/10 (6 votes cast)

Babalar Günü Mesajları

4 Eki 2008 Yazar: admin | Kategori: Özel Günler

Babalar Günü Mesajları

* Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim BaBaM..

* Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep güç verirsin.. Babalar günün kutlu olsun…

* Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin..

* İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun..

* Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun..!

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 7.3/10 (9 votes cast)

Sevgililer Günü Mesajları

4 Eki 2008 Yazar: admin | Kategori: Özel Günler

* Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle..

* İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

* Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

* Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır… Nice sevgililer günlerine minik bebeğim.

* Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var… Sevgililer günümüz kutlu olsun!

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 7.2/10 (18 votes cast)

Doğum Günü Mesajları

3 Eki 2008 Yazar: admin | Kategori: Özel Günler

* Bugün umutların daha güzel olmalı,hayatı daha çok sevmelisin,çünkü sen bugün doğdun aşkım, bana ne kadar kızsanda seni yine de çok seviyorum,iyi ki doğdun.

* Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun…

* Bebeğimize hoşgeldin diyor, sağlık ve mutluluk diliyoruz.

* Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye… Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara…

* Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın…

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 6.8/10 (62 votes cast)


KategorilerAnket

    "Aşk Şarkıları" bölümünü beğendiniz mi ?

    Sonuçları göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Abone Olun

Popüler Yazılar