Sevgiliye güzel sözler söylemenin en kolay yolu!

‘Mutlu Yıllar Mesajları’ Kategorisi


Hoşgeldin 2010 Mesajları

30 Ara 2009 Yazar: admin | Kategori: Mutlu Yıllar Mesajları

2010 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2010 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 6.0/10 (33 votes cast)

Mutlu Yıllar Mesajları

27 Ara 2009 Yazar: admin | Kategori: Mutlu Yıllar Mesajları

Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar..

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2010 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle ..

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar

Yaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı harcama, çünkü yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2010 yılının her anını dolu dolu yaşaman ve mutlu olman dileklerimle..

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 7.6/10 (154 votes cast)


KategorilerAnket

    "Aşk Şarkıları" bölümünü beğendiniz mi ?

    Sonuçları göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Abone Olun

Popüler Yazılar