Sevgiliye güzel sözler söylemenin en kolay yolu!

‘Kandil Mesajları’ Kategorisi


Miraç Kandili Mesajları

7 Tem 2010 Yazar: admin | Kategori: Kandil Mesajları

Miraç Kandiliniz Mübarek olsun… Miraç Kandili mesajlarını burada bulabilirsiniz. Sevgiliye miraç kandili mesajları burada.

Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. İyi Kandiller….

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Zâde duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, açılan eller var. Kandiliniz mübarek olsun.

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 7.7/10 (35 votes cast)

Regaip Kandili Mesajları

17 Haz 2010 Yazar: admin | Kategori: Kandil Mesajları

Binlerce çiçek var, gül başka, milyonlarca insan var ama dost başka, milyarlarca gün var ama KANDİLLER başka, REGAİP KANDİLİNİZ mübarek olsun.

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.

Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Kandiliniz mübarek olsun.

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 8.0/10 (25 votes cast)

Mevlid Mevlüd Mevlüt Kandili Mesajları

24 Şub 2010 Yazar: admin | Kategori: Kandil Mesajları

Borçlarimizdan, ceza ve günahlarimizdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bagislayandir, unutmayalim.. Eller semaya kalkip, yürekler bir atinca bu gece, gözler sevinç yaslariyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualariniz kabul olsun!

ALLAH\’ım!… Ben su anda bu mesajı okuyan kulumu çok seviyorum… Sen de sev!… Razı olana kadar onu yasat…Ey Rabbim!… Onun hakkında hayırlı olanı, gönlunde razı olanı, hakkında hayırlı eyle… Rabbim!… onu her türlü kotulukten, müsibetten koru… Tek bir saniye üzülmesğne izin verme… Ona cekemeyemecek dert verme!… Onu doğru yoldan hiç ama hiç ayırma!… Onu Efendimiz\’e (sav) komşu eyle kandiliniz mübarek olsun (AMİN.)

RABBİM BU MÜBAREK GECEDE SANA ACILAN ELLERİ DİLLERDEKİ DUALARI GÖNÜLDEN YALVARISLARI GERİ CEVİRME SEN BİZE BU MÜBAREK GECEDE FESATLIGI DEGİL İMANI NASİP ET RABBİM KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN ÖZLEM UTKU

Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatin en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olmasi temennisiyle. Mevlit Kandiliniz Mubarek Olsun.

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 8.8/10 (19 votes cast)

Sevgiliye Kandil Mesajları

18 Eyl 2009 Yazar: admin | Kategori: Kandil Mesajları

” Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlu olsun ”

” Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Tüm İslam Aleminin Kandilini Kutlarım. ”

” Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandilinizi Kutlarım. ”

” Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandilinizin mübarek olması dileğiyle. ”

” Sevgi hak edenin, umut sabredenin, zafer inananın, mutluluk bekleyenin, bunların tümü senin ve sevdiklerinin olması dileğiyle. ”

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 6.6/10 (129 votes cast)

Regaip Kandili Mesajları

7 Eki 2008 Yazar: admin | Kategori: Kandil Mesajları

* Allah Teâla Hazretleri Şaban ayının yarısında dünya semasına nüzul eder ve Kelb kabilesinin koyunlarının tüyünün adedinden daha çok sayıda günahı, o kadar çok sayıda insanı af ve mağfiret eder.” HADİS
 
* Beş gece vardır ki onlarda yapılan dualar geri dönmez kabul olunur: Recep’in gecesi, Şaban’ın yarısında bulunan gece, Cuma gecesi, Ramazan ve Kurban bayramı geceleri.” HADİS
 
* Affımıza vesile olması dileklerimle miraç kandilinizi tebrik ederim.
 
* Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.
 
* Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Miraç kandiliniz mübarek olsun.
 
(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 7.3/10 (3 votes cast)

Miraç Kandili Mesajları

7 Eki 2008 Yazar: admin | Kategori: Kandil Mesajları

* Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalplerimizi okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gecede dualarda birleşmek dileğiyle…
 
* Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..
 
* Beraat kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.
 
* Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle, kandiliniz mübarek olsun..
 
* Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun…
 
(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 6.1/10 (7 votes cast)

Berat Kandili Mesajları

7 Eki 2008 Yazar: admin | Kategori: Kandil Mesajları

* BIR DAMLA UMUT SERPILSIN YUREGINE BIR TATLI MUTLULUK DOLSUN GOZLERINE BIN BIR HAYALLERIN GERCEKLERI BULSUN DUALARIN KABUL OSUN.
 
* YIPRANMIS VE KATILASMIS GONULLERI RAHMET MELTEMIYLE YESERTEN ESSIZ PEYGAMBERIN DOGUM GUNU OLAN MEVLIT KANDILINIZI EN ICTEN DILEKLERIMLE TEBRIK EDERIM…
 
* GUL BAHCESINE GIRENLER GUL OLMASALAR DA GUL KOKARLAR. KAINATIN EN GUZEL GULUNUN KOKUSUNUN UZERINIZDE OLMASI TEMENNISIYLE.
 
* GUN VARDIR, BIN YILDAN UZUN GELIR BIZE. BIR YIL VARDIR BIR GUNDEN KISA GELIR BIZE. BIRE BIN YAZILAN BU GECEDE DUA EDELIM RABBIMIZ’E.
 
(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 6.5/10 (12 votes cast)

Kadir Gecesi Mesajları

7 Eki 2008 Yazar: admin | Kategori: Kandil Mesajları

* Kadir Gecesi dileklerimizi, isteklerimizi Allaha arz etmek için de değerli bir fırsattır. Kadir Gecesi, Allahın rahmet ve bağışlanmasının sağanak halinde yeryüzüne indiği, dileyen her müminin armağanlara garkettiği bir gecedir. Hepimize hayırlı olsun..
 
* Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece. Kadir gecen mübarek olsun..
 
* Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.
 
* Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.
 
* Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.
 
(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 7.7/10 (25 votes cast)


KategorilerAnket

    "Aşk Şarkıları" bölümünü beğendiniz mi ?

    Sonuçları göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Abone Olun

Popüler Yazılar