Eğer Yanınızda Olsaydım Size Simsimi Sarılır, Yasam Boyu Gözlerinizdeki ışıltının Devam Etmesini, Birbirinizi Daima Sevmenizi Ve Hep Neşe Içinde, Huzurlu Bir Hayat Sürmenizi Dilerdim. Işte Bu Mesaj Da Benim Orada Söyleyemediklerime Aracılık Ediyor. Elleriniz Birbirinden Hiç Ayrılmasın. Omur Boyu Mutluluklar Sizin Olsun!

Bir Bütün Oluşturduğunuz Bugün Birlesen Elleriniz Ve Kalpleriniz Birbirinden Hiç Ayrılmasın Ve Her Zaman Sevgi Dolu Baksın Gözleriniz Birbirine… Zaman çok Kısa, Yasam Boyu Birlikteliğe Adım Attığınız Su Andan Itibaren Birbirinizin Kalbini Kırmamaya Ve Hep Sevgi Dolu Olmaya özen Gösterin. Bir Hayati Tüm Güzellikleriyle Paylaşmanız Dileğimle? Mutluluklar!

Paylaştıkça çoğalan Tek şey Sevgidir, Evlilik Gibi Bir Noktayla Ebedileştirdiğiniz Sevginizin Hep çoğalmasını Dileriz… Yaşamınız Boyunca Güneş Hep önünüzde Olsun Ki Gölgeler Ardınızda Kalsın. Omur Boyu Mutluluklar Dilerim?

Birlikte Gülebilmek, Gezebilmek, Mutlu Olabilmek, şaşkınlıklar Ve Sevinçler Yasayabilmek Için, En önemlisi De Birbirinizi Hep Sevebilmek Için Bolca “zaman”ınız Olmasını Diliyorum? Elleriniz Ve Gözleriniz Birbirinden Hiç Ayrılmasın! Mutluluklar?

Yaşantınızı Birleştirmek Yolunda Attığınız Bu Ilk Adımda Belki Yanınızda Yokum Ama Bilin Ki Tüm Kalbimle Sizinleyim. Su Andan Itibaren Birbirinizin Kalbini Kırmamaya Ve Hep Sevgi Dolu Olmaya özen Gösterin. Sevginizin Hep Ilk Anki Gibi Taze Kalması Ve Mutlu Olmanız Dileğimle…

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 7.3/10 (41 votes cast)