Sevgiliye güzel sözler söylemenin en kolay yolu!

‘Doğum Günü Mesajları’ Kategorisi


Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

27 Eki 2009 Yazar: admin | Kategori: Doğum Günü Mesajları

FLUUUPPP! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana.

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara…
(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 7.3/10 (139 votes cast)

Doğum Günü Mesajları

4 Eki 2009 Yazar: admin | Kategori: Doğum Günü Mesajları

Güneş Kadar Sıcak… Kar Tanesi Kadar Berrak… Yağmur Kadar Saf Ve Temiz Bir ömür Dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun…

Arkadaşlar Yıldızlar Gibidir, Onları Her Zaman Göremezsin Ama Senin Için Her Zaman Var Olduklarını Ve Seni Düşündüklerini Bilirsin. Doğum Günün Kutlu Olsun…

Doğum Gününün Sana Tıbbı şaşırtacak Kadar Sağlık, Melekleri Kıskandıracak Kadar Mutluluk Getirmesi Dileğiyle Nice Yıllara..

160 Kısa Karaktere Neler Sığdırabilirim Diye Düşünüyorum Ancak Aklıma Mutlu Bir Yaş Ve Sevgi Dolu Nice Yıllar Dilemekten Başka Bir şey Gelmiyor. Seni Seviyorum.

Hmmmm Bu Mesajı Neden çekiyorum, Unuttum, Inan Hiç Hatırlamıyorum. Dur Bakayım.. Dur Dur Buldum 🙂 Doğum Günün Kutlu Olsun !

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 6.9/10 (61 votes cast)


KategorilerAnket

    "Aşk Şarkıları" bölümünü beğendiniz mi ?

    Sonuçları göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Abone Olun

Popüler Yazılar