Sevgiliye güzel sözler söylemenin en kolay yolu!

‘Bayram Mesajları’ Kategorisi


Şeker Bayramı Bayram Mesajları 2013

7 Ağu 2013 Yazar: admin | Kategori: Bayram Mesajları

Şeker Bayramı Mesajları 2013 – Sevdiklerinize Bayram Mesajları Burada

Acıya Bir Nebze Olsada tebessüm Ediyor isek, bu Birbirimize Olan Bağlılığımızdan Gelmektedir, Nice Bayramlarda Nice Mutlu Günlere, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun..

KARDESLIGIN DOGDUGU, SEVGILERIN BIRLESTIGI, BELKI DURGUN, BELKI YORGUN, YINE DE MUTLU, YINE DE UMUTLU, YINE DE SEVGI DOLU NICE BAYRAMLARA…

Dost Acı Söyler, Hayat Sessizce Biter, Zaman Su Gibi Akıp geçer, Sadece Hayat Değil Koskoca Dünya Biter… Nice Mutlu Bayramlara..

BIN DAMLA SERILSIN YUREGINE, BIN MUTLULUK DOLSUN GONLUNE, BUTUN HAYALLERIN GERCEK OLSUN, DUALARIN KABUL OLSUN BU BAYRAMDA… RAMAZAN BAYRAMIN MUBAREK OLSUN!

Dert olmasa Derman gelmezdi başımıza, hastalık olmasa, Şifayı Bulamazdık Asla, Sevgi Olmasa Ağlamayı Bilmezdi Bu koca Dünya, Sevenler Olmasa Sevilen okuyamazdı bu mesajı Asla 🙂 Ramazan Bayramınız Hayırlı Olsun.

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU, YUREGINIZ UMUTLU, UMUTLARINIZ ATLI, SEVDANIZ KANATLI, MUTLULUGUNUZ KATLI, SOFRANIZ TATLI, MEKÂNINIZ TAHTLI, OMRUNUZ BAHTLI, YUVANIZ BEREKETLI OLSUN… DAMAGINIZI, RUHUNUZU VE CEVRENIZI TADLANDIRAN, GERCEKTEN GUZEL VE BEREKETLI BIR BAYRAM DILERIZ.

Her Tuttuğunuz Oruç Cennetin Kapısına Bir Adım aha Yaklaştırsız Sevilen Kulları, Bayramınız Mübarek Olsun…

RAMAZAN BAYRAMINI DOYA DOYA YASAYALIM. HAYIRLI BAYRAMLAR! HER SEYE KADIR OLAN YUCE ALLAH, BIZLERI, DOGRU YOLDAN VE SEVDIKLERIMIZDEN AYIRMASIN! HAYIRLI VE BEREKETLI RAMAZAN BAYRAMLARI DILEGIYLE.

Eyy mübarek insan, Oruç Gibi Huzurla Dolsun Dünyan, Her Günün Bu Şekilde Bayram olsun Mutlu insan, hayırlı Bayramlar..

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 6.7/10 (81 votes cast)

Ramazan Bayramı Bayram Mesajları 2013

7 Ağu 2013 Yazar: admin | Kategori: Bayram Mesajları

Ramazan Bayramı’nın Anlamı , Ramazan Bayramı Mesajları BURADA

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun,Bayramınız mübarek olsun.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için.Bayramınız kutlu olsun.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun

Bu Mübarek Ramazan Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Bizi yataran ALLAH a şükürler Olsun, Bütün müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 7.3/10 (41 votes cast)

Sevgiliye Bayram Mesajları

19 Eyl 2009 Yazar: admin | Kategori: Bayram Mesajları

BIN DAMLA SERILSIN YUREGINE, BIN MUTLULUK DOLSUN GONLUNE, BUTUN HAYALLERIN GERCEK OLSUN, DUALARIN KABUL OLSUN BU BAYRAMDA KURBAN BAYRAMIN MUBAREK OLSUN!

KARDESLIGIN DOGDUGU, SEVGILERIN BIRLESTIGI, BELKI DURGUN, BELKI YORGUN, YINEDE MUTLU, YINE DE UMUTLU, YINE DE SEVGI DOLU NICE BAYRAMLARA

HER ILKBAHARDA GELINCIKLERIN EN GUZEL BASLANGICLARI MUJDELEMESI GIBI, BU BAYRAMIN DA SANA VE AILENE MUTLULUK VE NESE GETIRMESINI DILIYORUM IYI BAYRAMLAR!

HEYECAN VE OZLEMLE BEKLENEN KUTSAL KURBAN BAYRAMI GELDI, HOSGELDI MUBAREK BAYRAM ULUSUMUZA SAGLIK, HUZUR, MUTLULUK, BOLLUK VE BEREKET GETIRSIN HAYIRLI BAYRAMLAR DILEGIYLE

MUBAREK KURBAN BAYRAMI TUM ULUSUMUZA KUTLU OLSUN ALLAH TUM INANANLARA NICE HUZURLU, BEREKETLI BAYRAMLAR NASIP ETSIN

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 6.3/10 (328 votes cast)

Ramazan Bayramı Mesajları

10 Eyl 2009 Yazar: admin | Kategori: Bayram Mesajları

sevincin hoşgörünün bir araya geldigi küsleride barıştırıp birbirlerine ziyarete gittigi bu özel günde unutulan insanların bile birleştigi daha nice bayramlara

NE BAYRAMLAR GÖRDÜ TÜKENEN ÖMRÜMÜZ.DOSTLARI ARAR VEFALI GÖNLÜMÜZ.GÜN GELİR SONA ERER ÖMRÜMÜZ.İNŞALLAH HATIRLANIR BİR TATLI SÖZÜMÜZ.BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN.

bugün otobüsler beleş, el öptük hepsi çıktı keleş, gez toz eğlen dolaş, bugn bayram arkadaş..mübarek olsun canımmmmmm

bekledim gelmiyorsun telefonunu açmıyorsun çevrimdışı takılıyorsun okeye dönmüyorsun bayramın kutlu olsun…

bayraamlar insanlarin birbirine deyer verdigini anlatir bir araya geldiklerinde kusler barisir hersey cok guzel olur dunyada bayramlar kadar kudretli bisey daha yoktur tum turk halkinin bayramini kutlarim

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 5.9/10 (30 votes cast)

Bayram Mesajları

10 Eyl 2009 Yazar: admin | Kategori: Bayram Mesajları

HER BAYRAM SABAHINDA GÜLEREK,BAYRAM NAMAZINDA DUA VE UMUTLA EL ELE,DOSTCA,KARDESCE BERABER OLMAK DILEGIYLE,BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN….

**Slm ben geldim, ama siradan bir msj degilim.Gönderen tarafindan sevgiyle yüklendim,gelene kadar canim cikti, gönderen bol bol tembihledi ve iyi Bayramlar diledi**

kurban bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atli, sewdaniz kanatli, mutluluğunuz katli, sofranız tatlı, mekaniniz tahtli, ömrünüz bahtli olsun.

karıncaya sormuşlar nereye diye?dostuma demiş zor varırsın demişler olsun varamasamda yolunda ölürüm demiş yolunda ölünecek dosların bayramı kutlu olsun.

tüm müslümam aleminin kurban bayramı mubarek olsun.

(daha&helliip;)

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 5.4/10 (30 votes cast)


KategorilerAnket

    "Aşk Şarkıları" bölümünü beğendiniz mi ?

    Sonuçları göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Abone Olun

Popüler Yazılar