Sevgiliye resimli aşk sözleri göndermek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Resimli aşk sözleri ile sevgiliniz ile güzel sözler paylaşabilirsiniz.

İşte Resimli Aşk Sözleri;

Aşk günah olmayacak kadar masum,
köle olmayacak kadar özgür,
ulaşılmayacak kadar derin,
unutulmayacak kadar yakın
seninle yaşanacak kadar özeldir.

Resimli Güzel Sözler
Resimli Güzel Sözler

Resimli Güzel Söz
Resimli Güzel Söz

SEVGİLİYE RESİMLİ AŞK SÖZLERİ

Hayat, diyorum…Uzun zamandır ara vermiştim sana.Zaman,seni de bırakmıştım akışına…Elime almalı mıyım seni?Yeniden başlamalı mıyım hayat sana?Yeniden çabalamalı mıyım seninle başetmek için?

Yine mutluluk hayallerim göçmen kuşlar gibi, beni benden alarak, senden hastalıklı bir parça armağan ederek ruhuma, uçup gittiler… ;

Sahte mutluluk, insanları katı yürekli, azametli yapar, ama bu insandan insana geçmez. Gerçek mutluluk ise insanları yumuşak, hassas yapar ve bu mutluluk her zaman paylaşılır.

Bir yasayı değiştirmek istiyorsanız önce ona tamamen uyacaksınız çünkü ancak bu şekilde eksiklerini görebilirsiniz.

Beş millik sıkı bir yürüyüş mutsuz ama sağlıklı bir yetişkine, dünyanın tüm ilaçları ve psikologlarından daha büyük yarar sağlar.

Resimli aşk sözleri devamı burada ;

Resimli Sözler

Resimli Sözler

Resimli Aşk Sözleri

Resimli Aşk Sözleri

Aşk

Aşk

Aşk Sözcükleri

Aşk Sözcükleri

“hayat buradan belkide bin kilometre güneyde bir yerde, bir kasım gecesinde, silah sesleri arasında denizi gören bir tepede bir yandan içki içerken bir yandan yanındaki kadına sarılmak yerine o tepenin altında ölümü seçmektir.”

ölüme son çare olarak bakmalısın. hiç kimsenin seni alıkoyamayacağını bil. ama ölüme gidebileceğin için onu yedekte tut; sonuna kadar.

” yalan olduğunu bilsen dahi inanacaksın insan oğluna, yani dinleyeceksin onu, niçin yalan söylediğini anlamaya çalışacaksın. bazen yalan, insanın özünü gerçeklerden daha çok açığa vurur…”

seni en güzel ben severim, hemde bu korkak kalbime rağmen.

“burada bir insanın değeri, bir merminin değeri kadardır derler ve burada mermi çok ucuzdur. bilgi de sanıldığından daha tehlikeli bir şeydir buralarda..”

gözlerini açtı. kadın uzaklara bakıyordu. yaşamanın güç olduğu bir dünyadan uzağa, çocuklukta tadılmış bir huzura kaçmak gerekti; hiç olmazsa bir güncük, yanında ona o tadılmış huzuru hatırlatan bu kadın varken

Resimli Sözler

Resimli Sözler

Sevgiliye Aşk Sözleri

Sevgiliye Aşk Sözleri

Aşk Sözleri Resimli

Aşk Sözleri Resimli

Resimli Aşk Sözleri

Resimli Aşk Sözleri

 

VN:F [1.9.22_1171]
Bu yazıya oy verin!
Rating: 8.3/10 (46 votes cast)
Resimli Aşk Sözleri, 8.3 out of 10 based on 46 ratings